Gdzie znaleźć Psy 3 w sieci?

Wirtuozeria w czystej postaci, czyli “Psy 3. W imię zasad” na ekranach, jak Franciszek “Franz” Maurer wraca na usta krytyków, witając się z telewizją internetową. 

laptop photo

“Psy 3. W imię zasad” to godny następca pierwszych dwóch części

“Psy” i “Psy 2: Ostatnia krew” to dwa filmy, których premiery miały miejsce kolejno w 1992 i 1994 roku. Reżyserem w obydwu wypadkach jest Władysław Pasikowski, główną rolę, Franciszka “Franza” Maurera grał w pierwszej i drugiej części Bogusław Linda, spełniając się jako aktor, który przywykł do grania polaryzujących ról. Tak, po długim okresie oczekiwania, na ekran wraca nie tylko Bogusław Linda w roli “Franza”, ale i kultowy klimat, którego mogliśmy doświadczyć w wypadku pierwszych dwóch części. Co prawda Franciszek Maurer nie jest już tym samym młodzianem, którego widzieliśmy w pierwszych dwóch częściach, a odsiadka w więzieniu z pewnością odcisnęła na nim swoje piętno, ale jednak nie może to nas zwieść. Franciszek “Franz” Maurer wraca w pełnej okazałości na ekrany, tym razem dostępny również w wersji online, jeśli przegapiliśmy premierę. Oczywiście oglądając Psy 3 online, będziemy mieli szansę zobaczyć Bogusława Lindę w jego kultowej roli, a towarzyszyć mu będą takie postacie jak Cezary Pazura, również występujący w poprzednich częściach w roli “Nowego”, czy Marcin Dorociński, wcielający się w rolę komisarza Witkowskiego, który po raz pierwszy zagra w serii Psy. Tak więc po dwóch pierwszych częściach, które niejako ustanowiły standard, wysoki standard, polskiego kina sensacyjnego, czy oglądając Psy 3 online, będziemy mieli dalej poczucie, że zagłębiamy się w klasykę polskiej kinematografii? Sądzę, że tak, co więcej, doświadczymy tego w świetnej jakości i prostemu dostępowi do filmu dzięki telewizji internetowej.

Wygoda i jakość idą w parze, możliwość oglądania filmu “Psy 3. W imię zasad” online

Premiera trzeciej części Psów miała miejsce 14 stycznia 2020 roku. Jeśli nie miałeś okazji do obejrzenia tego filmu w reżyserii Władysława Pasikowskiego, lub po prostu chcesz jeszcze raz zapoznać się z trzecią częścią przygód “Franza”, zachęcam Cię do sprawdzenia, gdzie znaleźć Psy 3 online i oglądnięcia go w serwisach vod, na przykład Ipla posiada ten film w swojej ofercie. Oglądając Psy 3 online, będziesz miał okazję zobaczyć film, który nie jest już dostępny w ofercie większości tradycyjnych kin, a nie będziesz musiał zdawać się na opinię innych osób, które opisują Ci historię Franciszka “Franza” Maurera i reszty osób, o których opowiada film “Psy 3. W imię zasad”. Oglądanie filmu Psy 3 online sprawia, że będziesz mógł sam dokładnie przeanalizować film i spędzić czas przed ekranem wtedy, kiedy będziesz chciał, co pozwala Ci na spersonalizowanie twojego doświadczenia filmowego. Dzięki możliwości oglądania filmu Psy 3 online będziesz miał możliwość przyjrzenia się aktorstwu wysokiej rangi, znowu słysząc i widząc duet Linda-Pazura łączących się na ekranie w kontynuacji serii Psy, tym razem z paroma nowymi twarzami, dalej pod reżyserią Władysława Pasikowskiego, wszystko w internetowej telewizji.